Тренувальний центр НАТО в Грузії відкриється до кінця року

Вівторок, 9 червня 2015, 15:26

Тренувальний центр НАТО, де будуть проходити підготовку військовослужбовці країн та партнерів альянсу, відкриється на військовій базі у Вазіані (поблизу Тбілісі), імовірно, до кінця року.

Про це повідомив глава Генштабу ЗС Грузії Вахтанг Капанадззе, передає Грузія Online.

"Ми дуже активно співпрацюємо у цьому напрямі. В оборонному відомстві вже виділено офіс, де будуть розробляти саме ці питання. Впевнений, що це буде найуспішнішим проектом Грузії і НАТО", — заявив він.

Як відомо, відкриття тренувального центру в Грузії планується в рамках пакету заходів, що сприяють Грузії в її прагненні до членства в НАТО, який був затверджений в ході саміту альянсу в Уельсі у вересні 2014 року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Грузія та ще три країни мають шанс отримати запрошення до НАТО в 2016 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала для них проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.

Небезпечніше за вторгнення: що чекає на Україну у протистоянні з РФ

Сподівань на Україну як "історію успіху" на Заході все менше. І все менше розуміння, чому в момент максимальної небезпеки Київ не намагається збільшити військовий бюджет.

Більш проєвропейські Нідерланди: які зміни анонсує новий уряд Рютте

Попри збереження старої коаліції, новий уряд Нідерландів обіцяє змінити свій курс щодо поглиблення європейської інтеграції та розширення ЄС.