НАТО має посилити підтримку України, Грузії та Молдови - спецпредставник генсека

Понеділок, 30 березня 2015, 14:02

Україні, Грузії та Молдові потрібна більша підтримка НАТО.

Про це заявив спецпредставник генсека НАТО в країнах Південного Кавказу та Середньої Азії Джеймс Аппатурай, виступаючи на відеоконференції в рамках Атлантичної ради Грузії, передає Інтерфакс.

"Україна, Молдова і Грузія відчувають великий тиск з боку Росії з метою зміни свого зовнішньополітичного курсу", - зауважив він.

"Ми в НАТО вважаємо, що всі три країни заслуговують більшої підтримки з метою підвищення своєї обороноздатності", - додав Аппатурай.

"Можу сказати, що до теперішнього часу Грузія отримує найбільшу допомогу НАТО. Ми створюємо спільний навчально-тренувальний центр, а також школу підвищення обороноздатності", - відзначив спецпредставник генсека.

Він зазначив, що якщо окремі країни також вирішать надати допомогу Міноборони Грузії оснащенням або тренінгами, це доповнить зусилля НАТО.

За оцінками Аппатурая, імплементація отриманого Грузією на саміті НАТО в Уельсі спеціального пакета йде хорошими темпами.

"Темпи дуже хороші. Наші експерти допомагають Грузії у створенні сучасного тренувального центру. Ми виділили робочу групу, яка скоро буде в Грузії. Влітку у нас будуть спільні навчання в Грузії", - заявив Аппатурай.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Екоцид під час війни: ще один злочин РФ, який не має залишитися непокараним

Припинення безкарності за екоцид стане сильним сигналом для РФ. Заподіяння серйозної шкоди довкіллю є неприйнятним у будь-якій зоні бойових дій.

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.