В Кремлі обурені відмовою Наришкіну у в’їзді до Фінляндії

Середа, 1 липня 2015, 12:33

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков назвав обурливою і неприйнятною відмову спікеру Держдуми РФ Сергію Наришкіну у в'їзді в Фінляндію на сесію ПА ОБСЄ.

Про це повідомляє РИА "Новости".

"Безумовно,про це, мабуть, треба питати в МЗС, але в цілому, безумовно, вважаємо обурливим, тому що голова палати Федеральних Зборів, наскільки мені відомо, збирався брати участь не по лінії двосторонніх відносин, а в міжнародному заході", — сказав Пєсков, коментуючи відмову Фінляндії у видачі Наришкіну дозволу на в'їзд в країну для участі в заході по лінії ОБСЄ.

"Звичайно, подібну відмову ми вважаємо неприйнятною, але, в той же час, в даному випадку потрібна кваліфікована оцінка, і вона може бути дана МЗС", — додав Пєсков.

Раніше повідомлялося, що Фінляндія не пустила спікера Держдуми РФ Сергія Наришкіна на засідання Парламентської асамблеї ОБСЄ.

У Фінляндії пояснили своє рішення тим, що Наришкін включений в санкційний список ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.