Польща наполягатиме на посиленні НАТО на східних кордонах - Коморовський

Середа, 1 липня 2015, 15:00

Під час варшавського саміту НАТО в 2016 році Варшава відстоюватиме позицію посилення військових можливостей країн Альянсу.

Про це заявив президент Польщі Броніслав Коморовський під час засідання Ради національної безпеки, передає Радіо "Польща".

Він підкреслив, що Польща відстоюватиме позицію, аби після 2016 року був не тільки "збережений ротаційний характер присутності військ НАТО на теренах Східної Європи, але також, аби були зміцнені вже існуючі елементи постійної присутності сил Альянсу на східному кордоні".

Президент Польщі уточнив, що йдеться про розміщення складів зі зброєю, які дозволять скоротити час на "підготовку до ефективної оборонної операції" у випадку загрози.

Коморовський також повідомив, що Польща наполягатиме на тому, аби інші країни НАТО збільшили свої оборонні бюджети до 2% ВВП, що зробила Варшава відразу після останнього саміту Альянсу в Ньюпорті.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Польща вибрала командувача збройними силами на випадок війни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.