Яценюк зустрінеться з прем’єрами Канади, Британії та віце-президентом США

Субота, 11 липня 2015, 18:33

З понеділка по середу прем’єр-міністр Арсеній Яценюк здійснить візити до Канади, Великої Британії та Сполучених штатів Америки, де відбудуться його переговори з вищими посадовими особами.

Про це Яценюк повідомив на зустрічі з журналістами в суботу, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

"В понеділок буде зустріч з віце-президентом США Джо Байденом, вже у вівторок вранці заплановані переговори та підписання документів  з (прем’єром Канади Стівеном) Харпером. Далі буде зустріч з Девідом Кемероном (британським прем’єром)", - заявив він.

Співрозмовник "Європейської правди" в апараті прем’єра зазначив, що візит до Британії відбудеться в середу; відповідно, в цей день відбудуться переговори з Кемероном. "Це перший контакт після переобрання Кемерона на посаду прем’єра, тому він важливий", - додав посадовець.

Один зі співрозмовників зазначив, що в рамках візиту до США обговорюється також можливість зустрічі з президентом Обамою, але наразі графіки посадовців не співпадають - очікується, що в понеділок американський президент буде відсутній в Вашингтоні.

Вже в середу Яценюк має повернутися до України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.