У Греції створять фонд обсягом 50 млрд євро – голова Єврогрупи

Понеділок, 13 липня 2015, 10:43

У Греції буде створений спеціальний фонд, розрахований на 50 млрд євро, яким будуть керувати європейські експерти, а гроші з нього йтимуть на рекапіталізацію банків погашення боргу країни.

Про це сказав голова Єврогрупи Єрун Дійсселблум після саміту лідерів країн єврозони.

"Активи будуть передані  у створений фонд, який базуватиметься в Греції. Фонд буде монетизувати активи шляхом приватизації та управляти ними. Гроші будуть використовуватися для рекапіталізації банків", - сказав Дійсселблум.

"Як тільки 25 млрд євро, необхідних для рекапіталізації, будуть знайдені, кошти, що залишилися, будуть використані, щоб знизити борг країни на 50% і решта 50% піде грецькому уряду для реінвестування в Греції", - додав він.

За словами глави Єврогрупи, "довіра була головною проблемою".

"Ми розглянули реформи, борги і фінансові потреби. Ми змогли досягти згоди по всіх цих проблем для того, щоб повернути Грецію у потрібне русло", - заявив Дійсселблум.

Як повідомлялося, лідери країн єврозони досягли домовленності на саміті в Брюсселі щодо третьої програми допомоги Греції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Секрети у шафі Трампа. За що ФБР переслідує експрезидента США та що йому загрожує

Першим про обшуки розповів сам Дональд Трамп, звинувативши владу в політичних переслідуваннях. Але у ФБР пояснили, що ситуація справді серйозна...

Європа без росіян: як переконати держави ЄС закрити кордон для громадян РФ

Чи можливо на загальноєвропейському рівні заборонити видачу віз росіянам? Та як забезпечити єдність усіх країн-членів ЄС в ініціативі з візовими обмеженнями?

Екоцид під час війни: ще один злочин РФ, який не має залишитися непокараним

Припинення безкарності за екоцид стане сильним сигналом для РФ. Заподіяння серйозної шкоди довкіллю є неприйнятним у будь-якій зоні бойових дій.