Єврокомісії дозволили розпочати переговори з Грецією

П'ятниця, 17 липня 2015, 18:35

Рада управляючих Європейського стабілізаційного механізму (ESM) дозволила Єврокомісії розпочати переговори з Грецією щодо нової програми фінансової допомоги.

Про це йдеться в офіційному повідомленні, розміщеному на сайті ESM.

"Рада керуючих Європейського стабілізаційного механізму (ESM) схвалила сьогодні рішення про надання, в принципі,  підтримки Греції у вигляді  програми кредитування",  -зазначаєтьяс в заяві.

Як відзначається, це рішення "відкриває шлях інституціям" (зокрема, Єврокомісії  - Ред.) щодо підписання Меморандуму про взаєморозуміння з Грецією, який міститиме детальні макроеконмоічні реформи, виконання яких дасть можливість надавати кредити Греції.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що країни ЄС офіційно затвердили надання Греції тимчасового фінансування на 7,16 млрд євро.

Як відомо, на саміті ЄС було узгоджено принципи програми економії в Греції.

Країни ЄС нададуть Афінам фінансову підтримку у розмірі близько 86 млрд євро в обмін на проведення грецькою владою низки болючих реформ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?