МВФ готовий взяти участь у програмі допомоги Греції

П'ятниця, 17 липня 2015, 09:47

Міжнародний валютний фонд може взяти участь у програмі допомоги Греції, що дозволить ввести грецьку економіку в потрібне русло і дозволить їй отримати інвестиції на фінансових ринках.

Про це заявила директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард, повідомляє Reuters.

Відповідаючи на запитання, чи братиме участь МВФ у третій  програмі порятунку Греції, Лагард заявила, фонд хотів бачити "повну" програму для Греції, та перерахувала те, що, необхідно зробити.

"Повний пакет має дві частини. Перша - грецька частина, що тягне за собою глибоку реформу грецької економіки. Це означає міцну бюджетну політику. І друга частина – фінансування з боку кредиторів та реструктуризація боргу, щоб полегшити його тягар", - сказала вона.

Лагард також підтвердила свою думку, що країна потребує певного полегшення боргового тягаря, стверджуючи, що це не має бути безпосередньо списання, але може включати такі заходи, як розтягнення графіків погашення і зменшення нарахованих відсотків.

Лагард також сказала, що вона вважає "ймовірним", що грецькі банки зможуть відкритися, як планувалося, в понеділок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Питання на сотні мільярдів: як ЄС планує відновити та модернізувати Україну

ЄС окреслив рамки, яким чином планує організувати допомогу Україні та яких кроків від Києва він чекає у відповідь.

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС

Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?