Списання боргу Греції не буде, але можливі поступки - Меркель

Понеділок, 20 липня 2015, 09:59

Канцлер Німеччини Ангела Меркель передбачає в майбутньому можливі поступки щодо боргу Греції, проте виключає його списання.

Про це вона заявила в інтерв'ю місцевому телебаченню, передає Bloomberg.

За словами Меркель, вона готова обговорювати полегшення боргового тягаря для Греції, після того, як країна успішно завершить перший етап реформ в рамках нової програми допомоги.

"Коли перша успішна оцінка програми, яка наразі обговорюється, буде завершена, саме це питання обговорюватиметься", - сказала Меркель в неділю.

"Не зараз, але потім", - зазначила вона.

Водночас, як зауважила німецький канцлер, про списання боргу Греції "мова не йтиме".

Як відомо, міністри фінансів країн єврозони затвердили рішення про надання Греції у липні 7 млрд євро тимчасового фінансування (бридж-кредит).

На саміті ЄС було узгоджено принципи програми економії в Греції.

Країни ЄС нададуть Афінам фінансову підтримку у розмірі близько 86 млрд євро в обмін на проведення грецькою владою низки болючих реформ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.