В МЗС РФ прокоментували міжнародні військові навчання в Україні

Понеділок, 20 липня 2015, 18:15

Багатонаціональні навчання, що розпочалися 20 липня  на Яворівському полігоні у Львівській області, є демонстрацією провокаційного курсу НАТО на підтримку Києва.

Про це йдеться в коментарі МЗС РФ.

В результаті такого курсу, на думку відомства,  "у регіоні кожен день продовжують гинути мирні жителі".

"В НАТО не тільки не готові визнати помилковість і можливі небезпечні наслідки проведення таких навчань, але і істотно збільшили їх масштаб і кількість задіяних військ у порівнянні з аналогічними навчаннями минулого року", - зазначається у коментарі.

У коментарі також повідомляється про те, що подібні дії "здатні поставити під загрозу зриву намічений прогрес у мирному врегулюванні глибокої кризи в Україні".

Як повідомлялося, 20 липня на Яворівському полігоні у Львівській області розпочалися багатонаціональні військові навчання під назвою Saber Guardian / Rapid Trident-2015.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.