Українські військові пройшли навчання в Литві

П'ятниця, 17 липня 2015, 19:03

У п'ятницю в Каунасі двадцяти українським військовим були вручені свідоцтва про закінчення курсу міжнародного інструктора.

Про це повідомляє Delfi.lt з посиланням на міноборони країни.

Як відзначається, курс тривалістю п'ять тижнів був організований для українських унтер-офіцерів за посередництва НАТО та з урахуванням потреб України.

"Склад учасників курсу після попередніх навчань сильно змінився в кращу сторону і відбиває зміни, що відбуваються у збройних силах України. На цей курс приїхали унтер-офіцери молодого покоління з усіх військ України, які виконують в своїх підрозділах обов'язки інструктора", - сказав начальник Школи унтер-офіцерів сержант-майор Бронюс Басалікас.

Навчання для українців проводили  литовські військові інструктори, які  володіють великим досвідом і закінчили в державах НАТО курси.

Їх головним завданням було передати українським військовим знання і досвід, необхідні для планування і проведення військових навчань.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Литва направила до України військових інструкторів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.