В ДТП в Польщі загинуло менше українців, ніж повідомлялося

Четвер, 23 липня 2015, 16:16

Кількість загиблих українців в ДТП у Польщі виявилась меншою, ніж повідомлялося – в аварії загинуло 5 осіб, в лікарні перебувають 22 людини.

Про це йдеться в повідомленні МЗС України.

"Внаслідок аварії 3 особи загинули на місці, 2 особи - у лікарні", - повідомили в МЗС.

Крім того, на цей момент в лікарнях міст Гарволін, Отвоцк, Мінськ-Мазовєцкий, Рикі та Варшава перебуває 22 особи, які потребують надання медичної допомоги.

Ще 22 особи, яким була надана перша медична допомога на місці і які не потребують госпіталізації, знаходяться в Повітовому осередку спорту і рекреації міста Мєнтне.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що кількість загиблих українців внаслідок аварії автобуса у Польщі збільшилась до шести осіб, травмовано 22.

Як повідомлялося, у четвер о 6 годині ранку поблизу міста Гарволін на сході Польщі автобус з українцями на борту врізався в дерево.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.