Переговори Греції з кредиторами відкладено з міркувань безпеки - ЗМІ

П'ятниця, 24 липня 2015, 14:02

Дату офіційних переговорів між Грецією та "трійкою" кредиторів перенесено, оскільки наразі ведеться пошук безпечного місця для їх проведення.

Про це повідомляє грецьке видання Ekathimerini з посиланням на офіційного представника Єврокомісії.

Грецькі урядовці неодноразово заявляли, що переговори про фіндопомогу на 86 млрд євро ($94 млрд) почнуться в Афінах у п'ятницю.

Але представники кредиторів Греції - Європейської комісії, Європейського центрального банку і Міжнародного валютного фонду - кажуть, що вони не можуть розпочати переговори до тих пір, поки не буде знайдене надійне місце, враховуючи чутливість теми і той факт, що багато греків не люблять кредиторів з огляду на болючі реформи, які повинна впроваджувати країна.

"Існують деякі матеріально-технічні питання, які треба вирішити, особливо з огляду на безпеку", - відзначив офіційний представник Єврокомісії.

"Розглядається кілька варіантів", - додав він, відмовившись надати детальнішу інформацію.

Нагадаємо, парламент Греції у четвер проголосував за другий пакет реформ, необхідний для того, щоб розпочати переговори з кредиторами про нову програму допомоги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.