На чемпіонаті на Тайвані литовцям зіграли радянський гімн, посол вибачився

П'ятниця, 24 липня 2015, 15:20

Тайванські дипломати вибачилися за радянський гімн, який був зіграний на честь литовських спортсменів, котрі завоювали золоті медалі чемпіонату світу з баскетболу серед глухих, що проходив на Тайвані.

Про це повідомляє видання Delfi.

За словами керівника Литовського комітету спорту глухих Алексаса Ясюнаса, під час візиту до Вільнюса глава місії Тайбея в Латвії посол Гарі К. Й. Ко сказав, що вони докладуть зусиль, щоб знайти і покарати людину, яка увімкнула радянський гімн.

"Вчора ввечері ми зустрілися з представником Тайваня, він вибачився за те, що трапилося. Він також сказав, що вони шукають, хто підсунув цей запис, хто винен, і хочуть покарати цю людину", - сказав Ясюнас у п'ятницю.

12 липня у фіналі світової першості 2015 року з баскетболу серед глухих на Тайвані литовські баскетболісти здобули перемогу над збірною США з рахунком 80:77 і втретє поспіль стали чемпіонами світу.

Радянський гімн прозвучав на урочистій церемонії нагородження переможців чемпіонату під час його закриття.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.