В Італії провели перший чемпіонат Європи з квідичу — гри з "Гаррі Поттера"

Вівторок, 28 липня 2015, 17:17

В італійському місті Сартеано відбувся перший в історії чемпіонат Європи з квідичу — вигаданої спортивної гри з книг Джоан Роулінг про чарівника Гаррі Поттера.

Про це пише The Guardian.

У вирішальному матчі Франція виграла у Великої Британії з рахунком 90:50.

Тепер французи візьмуть участь у Кубку світу з квідичу, місце проведення якого в 2016 році належить визначити Міжнародному квідич-комітету.

Найбільш популярна гра в квідич в університетах Північної Америки — США і Канади. Правила "магічної" ігри займають 170 сторінок, її головні риси — оперування чотирма м'ячами і мітли, верхи на яких бігають гравці.

 
 Фото Associated Press

Книги про школу чарівництва і чарівництва Хогвартс, Гаррі Поттера і його друзів виходили з 1998 по 2007 рік. Гра "квідич" займає в них досить важливе місце. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.