В РФ організовують для польських підлітків поїздку в окупований Крим

Середа, 29 липня 2015, 12:53

Московський фонд "Російсько-польський центр діалогу та згоди" готує поїздку до анексованого Криму для групи польських підлітків.

Про це повідомляє російська газета "Коммерсант".

За словами директора центру Юрія Бондаренка, "пропагувати підліткам нічого не збираються" — замість цього дадуть побачити життя на півострові "своїми очима".

Участь у поїздці наприкінці вересня візьмуть п'ятнадцять старшокласників, які перемогли у "конкурсі на знання російської літератури і поезії", що проводився в Підляському воєводстві Польщі, в основному в Білостоці. Як зазначається, консультацій з українською стороною у зв’язку з поїздкою не планується.

У свою чергу керівник варшавського "Центру польсько-російського діалогу і порозуміння" (створений в 2011 році, фінансується з держбюджету Польщі) Славомір Дембскі назвав плани показати польській молоді Крим "провокацією".

"З польської точки зору Крим залишається окупованою частиною території України. Всі потенційні учасники поїздок з польської сторони повинні мати на увазі наслідки, пов'язані з порушенням міжнародного права", - зазначив він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.