За тренера, що позував з бойовиком "ЛНР", взялися спецслужби Латвії

Четвер, 30 липня 2015, 14:51

Поліція безпеки Латвії (ПБ) почала розслідувати обставини фотографії, на якій латвійський тренер з боротьби Сергій Курсітіс позує разом з бойовиком "ЛНР".

Про це повідомляє видання Delfi.

На думку ПБ, подібні знімки не сприяють інтересам безпеки Латвії.

Як відзначають у Поліції безпеки, Латвія офіційно не підтримує сепаратистів "ЛНР" і "ДНР" у конфлікті на сході України.

В ПБ нагадують, що законодавством Латвії передбачена відповідальність за участь, фінансування, вербування, навчання і відправку людей в зони збройних конфліктів на території інших країн. Інформація, яка вказує на виконання таких дій, може слугувати підставою для початку кримінального процесу.

 

Нагадаємо, Латвійський Олімпійський комітет почав розслідування з приводу фотографії, на якій тренер з боротьби Сергій Курсітіс позує з бойовиком самопроголошеної "ЛНР".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.