В Латвії хочуть покарати спортивного тренера за фото з бойовиком "ЛНР"

Фото
Середа, 29 липня 2015, 15:24

Латвійський Олімпійський комітет почав розслідування з приводу фотографії, на якій тренер з боротьби Сергій Курсітіс позує з бойовиком самопроголошеної "ЛНР".

Про це повідомляє видання Delfi.

На думку правління олімпійського комітету, цією фотографією Сергій Курсітіс висловив підтримку і, можливо, підтвердив свій зв'язок з "ЛНР".

 

В комітеті вважають, що подібна поведінка тренера з боротьби є підставою для початку справи Комісією з етики комітету, оскільки спостерігаються порушення кодексу етики організації, адже Курсітіс не показує позитивного прикладу.

Комітет називає організацію "Луганська народна республіка" терористичною, відзначаючи, що її підтримка суперечить кодексу етики організації. Вирішено зупинити фінансування Курсітіса з Латвійського Олімпійського соціального фонду. Крім того, його можуть взагалі виключити з організації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.