В Латвії хочуть покарати спортивного тренера за фото з бойовиком "ЛНР"

Фото
Середа, 29 липня 2015, 15:24

Латвійський Олімпійський комітет почав розслідування з приводу фотографії, на якій тренер з боротьби Сергій Курсітіс позує з бойовиком самопроголошеної "ЛНР".

Про це повідомляє видання Delfi.

На думку правління олімпійського комітету, цією фотографією Сергій Курсітіс висловив підтримку і, можливо, підтвердив свій зв'язок з "ЛНР".

 

В комітеті вважають, що подібна поведінка тренера з боротьби є підставою для початку справи Комісією з етики комітету, оскільки спостерігаються порушення кодексу етики організації, адже Курсітіс не показує позитивного прикладу.

Комітет називає організацію "Луганська народна республіка" терористичною, відзначаючи, що її підтримка суперечить кодексу етики організації. Вирішено зупинити фінансування Курсітіса з Латвійського Олімпійського соціального фонду. Крім того, його можуть взагалі виключити з організації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антизахідна Грузія: як офіційний Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.

Повернення до Міжмор’я: як оновлена польська концепція може допомогти Україні

Україна потребує допомоги, щоб набуття членства у ЄС було максимально плавним та ефективним. Допомогти у цьому може колишня геополітична концепція Міжмор’я.

Секрети у шафі Трампа. За що ФБР переслідує експрезидента США та що йому загрожує

Першим про обшуки розповів сам Дональд Трамп, звинувативши владу в політичних переслідуваннях. Але у ФБР пояснили, що ситуація справді серйозна...