ЄС заморозив фінансування Молдови

Вівторок, 7 липня 2015, 11:15

ЄС заморозив фінансування Молдови до того моменту, поки не буде сформовано новий уряд.

Про це заявив глава делегації ЄС в Молдові Піркка Тапіола, передає Jurnal.md.

За словами посла ЄС, європейські гроші потраплять до бюджету Молдови тоді, коли влада Кишинева сформує новий уряд, здатний вести переговори щодо нової угоди про фінансування з МВФ, а також врегулювати кризу в банківському секторі.

"Зараз наше рішення – заморозити підтримку бюджету. Європейський союз хоче бачити сформовану в найкоротші терміни правлячу коаліцію, а новий уряд повинен негайно звернутися до МВФ і просити нової угоди про фінансування", - відзначив він.

"В даний момент ми враховуємо два аспекти: банківську кризу і макрофінансову стабільність країни", - зазначив Тапіола.

За словами міністра фінансів, Анатолія Арапу в цьому році Європейський Союз передбачив для Молдови фінансування в розмірі 40,7 мільйонів євро.

Гроші повинні були прибути в казначейство країни в якості бюджетної підтримки ряду сфер, в тому числі і для реформи судової системи.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр Молдови Кіріл Габурич оголосив про свою відставку у зв'язку із звинуваченнями у фальсифікації диплому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?