Німеччина патрулюватиме повітряний простір над Балтикою

Вівторок, 25 серпня 2015, 18:06

Німецький Бундесвер у найближчі чотири місяці патрулюватиме повітряний простір над Естонією, Латвією та Литвою.

Про це повідомляє "Німецька хвиля".

Ескадрилья військової авіації Німеччини перейняла у Великої Британії командування на естонській авіабазі Емарі. Разом з чотирма угорськими літаками, які розміщені в Литві, до січня 2016 року вони патрулюватимуть повітряний простір над балтійськими країнами, які не мають власної протиповітряної оборони.

Для виконання цього завдання із німецької авіабази Нерфеніх в Естонію відправлено чотири винищувачі Eurofighter та 150 солдатів. Передбачається також, що ще один "резервний" винищувач поки що залишиться у Німеччині.

"Для нас це демонстрація рішучості Німеччини проявляти солідарність з НАТО у готовності зміцнювати нашу безпеку", - сказав командувач естонських військових сил Ріхо Террас під час урочистої церемонії передачі командування.

Голова естонського оборонного відомства Свен Міксер нагадав, що літакам НАТО цього року доводилося здійснити понад сотню вильотів для перехоплення російських військових літаків.

Починаючи з кінця квітня повітряний простір країн Балтії патрулювали винищувачі з Бельгії, Італії, Норвегії та Великої Британії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"...

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.