В РФ знищуватимуть санкційні продукти по всій території країни - ЗМІ

Понеділок, 3 серпня 2015, 09:04

Шукати і знищувати заборонені до ввезення в рамках продуктового ембарго товари будуть не тільки на кордоні, а й по всій території Росії.

Про це пише російська газета "Коммерсант".

Зокрема, шукатимуть заборонені продукти з ЄС в магазинах і на складах продуктових мереж.

Згідно з правилами, встановленими російським урядом, знищення виявлених товарів повинно проводитися одразу після вилучення.

Сам процес необхідно зафіксувати на фото та відео, він має відбуватися в присутності не менш як двох незацікавлених осіб.

Рішення про вилучення та ліквідацію прийматимуть уповноважені представники Федеральної митної служби, Росспоживнагляду і Россільгоспнагляду.

Як відзначає видання з посиланням на джерело в Мінсільгоспі, перевірятимуть склади усіх ритейлерів.

Водночас самі рітейлери стверджують, що санкційних продуктів вже немає ні на полицях, ні на складах.

Представник ТОВ Metro Cash&Carry Оксана Токарева пояснює, що продажі заборонених європейських і американських продуктів якийсь час тривали після введення ембарго, коли в обігу перебували ввезені до оголошення санкцій товари.

"Зараз їх не залишилося", - запевняє вона.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що указ про знищення продуктів, що потрапили під російське ембарго, президент РФ Володимир Путін підписав 29 липня. Заходи почнуть діяти з 6 серпня і не стосуватимуться продукції, яку люди ввозять для особистого користування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: