Обама подякував Коморовському за підтримку України

Четвер, 6 серпня 2015, 08:21

Президент США Барак Обама у своєму листі до президента Польщі Броніслава Коморовського подякував йому за підтримку України.

Про це заявила керівник прес-служба глави Польщі Йоанна Тшаска-Вечорек, передає Onet.pl.

За її словами, президент США в переданому листу подякував Коморовському за його особисті зусилля для "зміцнення демократичної, неподільної, вільної і мирної Європи і за особисте лідерство в підтримці суверенної і процвітаючої України".

Також Обама зазначив, що "був вражений динамізмом і енергією поляків і польського народу під час візиту до Варшави в червні 2014 року".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Коморовський після закінчення своєї каденції створить інститут, одним з напрямків діяльності якого будуть польсько-українські відносини.

Як відомо, 6 серпня у Польщі відбудеться інаугурація нового президента Анджея Дуди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Можливість зупинити Північний потік-2 ще існує"

Світлана Заліщук: "Ціни на газ у Європі вже не впадуть до рівня минулого року... Ми війну точно не програли. А у битвах були і перемоги, і поразки".

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.

Небезпечніше за вторгнення: що чекає на Україну у протистоянні з РФ

Сподівань на Україну як "історію успіху" на Заході все менше. І все менше розуміння, чому в момент максимальної небезпеки Київ не намагається збільшити військовий бюджет.