ЄС до 15 вересня продовжить санкції проти посадовців РФ – журналіст

Вівторок, 1 вересня 2015, 11:48

ЄС до 15 вересня прийме рішення про продовження санкцій проти 150 фізичних осіб і 37 компаній РФ, а також самопроголошених народних республік, щодо яких термін дії обмежень спливає восени.

Про це у своєму Твіттері написав брюссельський кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк.

"Заборона в’їзду для 150 осіб і замороження рахунків 37 компаній РФ, сепаратистів і осіб, пов'язаних з анексією Криму швидше за все буде продовжена до 15 вересня", - написав він.

Раніше  заступник глави АП Костянтин Єлісєєв заявив, що Європейський союз має намір продовжити санкції проти високопосадовців Російської Федерації, щодо яких термін дії обмежень спливає восени.

Відомо, що у вересні спливає термін дії санкцій (заборона на в’їзд та арешт рахунків у разі їх виявлення) щодо низки депутатів Держдуми, таких як Свiтлана Журова, Олег Лебедєв, Iгор Лебедєв, заступник голови Ради Федерації РФ Юрій Воробйов, лідер ЛДПР Володимир Жириновський, голова фракції "Единая Россия" у Держдумі Володимир Васильєв, перший заступник голови комітету Держдуми з міжнародних справ Леонід Калашников.

Серед тих, хто підпав під персональні санкції ЄС у вересні минулого року – російський генерал-майор Олексій Наумець, причетний до захоплення Криму.

Цей пакет санкцій був впроваджений також проти представника окупованого Криму при президентові РФ Георгія Мурадова, а також ватажка "ДНР" Олександра Захарченко та інших чиновників невизнаних республік сходу України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: