Перехід на техстандарти ЄС та СОТ завершиться до 2020 року

Вівторок, 1 вересня 2015, 16:20

Міністерство економічного розвитку і торгівлі планує до 2020 року створити адаптовану до вимог СОТ і Євросоюзу систему технічного регулювання, що дасть змогу українським виробникам безперешкодно виходити на іноземні ринки.

Про це йдеться у відповідному плані дій, передбачених стратегією розвитку системи технічного регулювання, передає УНІАН.

Зокрема, план передбачає залучення коштів технічної допомоги ЄС для приведення законодавчої бази у відповідність з міжнародними стандартами, прийняття європейських і міжнародних стандартів як національних, технічного переоснащення органів стандартизації та розвитку метрологічної системи.

Крім того, Мінекономрозвитку має намір добитися визнання Національного агентства з акредитації на міжнародному та європейському рівнях.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна привела у відповідність до норм ЄС 30% національних стандартів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Угода, що розлютила Макрона: як США та союзники змінюють світову систему безпеки

Безпекова угода США, Британії та Австралії спричинила скандал у трансатлантичній спільноті та стала викликом амбіціям Китаю в Індо-Тихоокеанському регіоні.

Східний фланг НАТО: як Румунія шукає інструменти для стримування РФ

Румунія однією з перших держав регіону відчула небезпеку від РФ, почавши вибудовувати систему противаг російському впливу.

Газовий шантаж Путіна: серйозно, проте Україна має шанси на перемогу

Серйозність ситуації на газовому ринку не означає неминучість програшу. Україна може зберегти транзит, завантажити ГТС і при цьому значно знизити ціни.