У Брюсселі розпочалися тристоронні газові переговори

П'ятниця, 25 вересня 2015, 18:08

У Брюселі розпочалися тристоронні газові переговори Україна-Росія-ЄС. Російська та українська сторона очікують на підписання документів, якими будуть зафіксовані домовленостей щодо постачання газу на зимовий період.

Про це перед початком переговорів повідомили міністр енергетики України Володимир Демчишин та міністр енергетики Росії Олександр Новак, повідомляє УНІАН.

При цьому обидві сторони дали зрозуміти, що можлива ціна, яку запропонує російська сторона, влаштує Київ.

Зокрема, Демчишин сказав, що "сьогодні буде конструктивна розмова".  "Ми обов'язково очікуємо підписання документів", - зазначив він.

Відповідаючи на запитання, чи подобається йому ціна у $227 за кубометр, український міністр сказав: "Поки я не хочу говорити, але це ближче до рівня, який справедливий, ніж $250, яка пропонувалася спочатку".

За словами Демчишина, домовленості мають закрити період до 31 березня 2016 року.

Міністр енергетики Росії підтвердив, що знижка на газ буде у межах $20. "Розмір знижки залежить від формули, у тому числі від калорійності, тому у середньому це $20", - наголосив він. 

"Ми сподіваємося, що всі документи будуть погоджені, і буде погоджений протокол. Плануємо, що до кінця дня ми підпишемо", - сказав Новак.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: