Новий посол Британії розпочала роботу

Фото
Вівторок, 8 вересня 2015, 17:12

Новий посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф у вівторок вручила вірчі грамоти першому заступнику міністра закордонних справ Наталії Галібаренко та розпочала роботу.

Про це повідомляє сайт МЗС України.

Як відзначили у відомстві, Гоф запевнила, що політика Великої Британії щодо України не змінюватиметься, у тому числі стосовно запроваджених санкцій проти Російської Федерації, а також підтримки в реалізації внутрішніх реформ.

Новий посол Джудіт Гоф вручила вірчі грамоти заступнику міністра закордонних справ Наталії Галібаренко (фото МЗС)

Водночас новий посол на своїй сторінці у Twitter зауважила, що Британія продовжуватиме підтримувати територіальну цілісність України.

"Перший день в якості посла Великої Британії в Україні. Маю честь представляти Британію. Ми і надалі рішуче підтримуватимемо незалежність України та її територіальну цілісність",  - написала Гоф.

Як повідомлялося, нового посла Британії в Україні було призначено 27 березня.

Джудіт Гоф працює у британському МЗС з 2001 року і до останнього часу займала посаду директора по Східній Європі та Центральній Азії. Вона займається цим регіоном протягом 20 років і свого часу займала посаду посла Британії у Тбілісі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.