HRW: У Сирії було застосовано касетні бомби виробництва РФ

Неділя, 11 жовтня 2015, 16:35

У Сирії застосовувалися касетні бомби російського виробництва, ознаки цього використання під час авіаударів тиждень тому були знайдені в селі Кафр Халаб поблизу міста Алеппо.

Про це  пише Німецька хвиля з посиланням на заяву міжнародної правозахисної організації Нuman Rights Watch та аналіз фотографій.

За повідомленням, не з’ясовано, хто міг застосовувати вищезгадані боєприпаси - сирійські чи російські війська.

При цьому HRW не повідомляє про жертви серед цивільного населення унаслідок імовірного використання цих бомб поблизу Алеппо.

Касетні бомби можуть використовуватися, зокрема, для того, щоб знешкоджувати броньовану техніку. Цей вид зброї небезпечний тим, що розсіює велику кількість снарядів на значних площах і може таким чином спричиняти масові жертви серед мирного населення.

AFP зауважує, що 2010 року близько 100 країн світу відмовилися від касетних бомб, підписавши міжнародну угоду.  Росії та Сирії серед підписантів немає.

Українська правда

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Путін, НАТО і Саакашвілі: що об'єднує Україну та Грузію в умовах агресії РФ

І окупована частина Грузії, і окупована частина України об'єднані РФ Південним військовим округом. А отже, одразу після атаки на Україну буде атака на Грузію.

Що робити, якщо загубив паспорт за кордоном? Інструкція та лайфхаки

Як повернутися в Україну без паспорта? Цей текст варто прочитати кожному, хто принаймні іноді подорожує за кордон...

Перша річниця Байдена: де виграв, а де програв президент США

Що вдалося, а що ні президенту Джо Байдену? З якими результатами президент США підійшов до своєї першої річниці на посаді?