Фінляндія просить у ЄС 120 млн євро на біженців

Четвер, 15 жовтня 2015, 19:44

Фінляндія просить у ЄС екстрену фінансову допомогу в розмірі 120 млн євро через прибуття до країни великої кількості прохачів притулку.

Про це повідомляє Yle.

За оцінкою уряду, цієї суми буде достатньо для покриття несподіваних витрат протягом року. Зокрема, мова йде про витрати, які не враховані в національному бюджеті.

У першу чергу, кошти ЄС будуть спрямовані на потреби організаційного центру в Торніо, що займається прийомом і розміщенням прохачів притулку, які прибувають зі Швеції.

Крім того, частина грошей буде виділена Імміграційній службі, витрати якої значно зросли у зв'язку з прибуттям великого числа прохачів притулку.

Єврокомісія повинна винести попереднє рішення про виділення екстреної фінансової допомоги протягом тижня.

МВС Фінляндії скоригувало свій прогноз щодо кількості прибуваючих в цьому році прохачів притулку з раніше заявлених 50 тисяч до 30 тисяч.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".