Фінляндія посилила критерії надання притулку вихідцям з Іраку

Вівторок, 20 жовтня 2015, 17:29

Імміграційна служба Фінляндії посилила критерії надання притулку громадянам Іраку.

Про це повідомляє видання Yle.

Згідно з новими даними, безпека в багатьох регіонах країни покращилася, і це вплине на рішення відомства стосовно надання притулку.

У майбутньому головну роль при розгляді заяви буде грати особиста ситуація прохача притулку, а не той регіон, з якого він прибув.

Імміграційна служба також оголосила, що перші 50 біженців, прийом яких був узгоджений в рамках розподілу квот у Євросоюзі – громадяни Еритреї. Вони прибудуть завтра до Фінляндії з Італії.

Раніше повідомлялося, що імміграційна служба Фінляндії тимчасово призупинила розгляд заявок на надання притулку від громадян Іраку та Сомалі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".