Американський есмінець USS "Porter" прибув до Грузії

Фото
Середа, 21 жовтня 2015, 13:27

Американський есмінець USS "Porter" зайшов до грузинського порту Батумі, для спільних навчань з береговою охороною Грузії.

Про це повідомляє сайт 6-го флоту США.

Екіпаж корабля проведе у середу спільні навчання з грузинською береговою охороною, морськими підрозділами і кораблями прикордонного патруля.

 

"Наш візит до Грузії дозволить нам ще більше зміцнити наші зв'язки з нашими союзниками в Чорному морі. У нас є кілька заходів, запланованих з ВМС Грузії у тому числі медичні та морські навчання, спортивні заходів і тактичніманеври. Кожна подія буде сприяти розширенню інтеграції між нашими операційними силами", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, на почтаку жовтня есмінець USS "Porter" заходив до Одеси.

Есмінець USS "Porter" - один із чотирьох американських кораблів, які з недавнього часу базуються в іспанському порту Рота в рамках програми протиракетної оборони НАТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Почути Донбас: чого вимагає Україна на процесі в ЄСПЛ щодо злочинів Кремля

Ми прагнемо притягнути до відповідальності РФ за масові порушення прав людини на сході України та зупинити ці порушення...

"Можливість зупинити Північний потік-2 ще існує"

Світлана Заліщук: "Ціни на газ у Європі вже не впадуть до рівня минулого року... Ми війну точно не програли. А у битвах були і перемоги, і поразки".

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.