Суперечки щодо біженців заважають уряду Німеччини працювати - віце-канцлер

П'ятниця, 30 жовтня 2015, 11:33

Суперечки в правлячій коаліції щодо міграційної політики заважають німецькому уряду працювати.

Про це заявив віце-канцлер ФРН Зігмар Габріель в інтерв'ю Spiegel.

За його словами, поведінка консервативних партій є "безвідповідальною та сприяє ще більшій невизначеності серед населення та страхам, що країна не зможе впоратися з припливом біженців".

"Враховуючи велику проблему, з якою наша країна стикається через значний приплив біженців, спір між ХДС і ХСС в даний час загрожує здатності уряду діяти", - сказав він.

"Чим довше триватиме спір у консервативному блоці, тим більше людей відвернеться від політиків і тим більше виграють праві радикали",  - наголосив Габріель.

"Ми очікуємо, що кожен робитиме свою роботу", - додав віце-канцлер.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр Баварії Хорст Зеехофер розкритикував канцлера Ангелу Меркель через її політику щодо біженців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.