Сирійські повстанці закликали об'єднатися проти Росії та Ірану

Понеділок, 5 жовтня 2015, 17:13

Сирійські повстанські групи, у тому числі впливова ісламістська фракція "Ахрар аль-Шам", закликали держави регіону створити альянс проти Росії та Ірану в Сирії.

Про це йдеться в їхній заяві, опублікованій у понеділок, повідомляє Reuters.

У заяві зазначено, що об'єднання необхідно для протистояння "російсько-іранському альянсу, який окуповує Сирію".

Заяву підписали представники 41 угруповання повстанців. Серед них кілька угруповань, які входять до Сирійської вільної армії.

Сирійське крило терористичної "Аль-Каїди" - "Фронт ан-Нусра" - заяву не підписувало, хоча це угруповання входить до коаліції з "Ахрар аль-Шам", яке захопило більшу частину провінції Ідліб на північному заході Сирії.

У заяві на уточнюється, які держави повинні брати участь в альянсі, але Туреччина, Саудівська Аравія і Катар підтримують повстанців у боротьбі проти сирійського президента Башара аль-Асада.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.