Китайські військові кораблі вперше прибули до Польщі

Четвер, 8 жовтня 2015, 15:51

Есмінець, фрегат і судно забезпечення Військово-морського флоту Китаю зайшли до польського порту Гдиня. Це перший візит китайських військових кораблів за 66 років дипломатичних відносин двох країн.

Про це повідомляє Associated Press.

Під час візиту військовослужбовці Китаю та Польщі проведуть ряд заходів щодо поглиблення двосторонньої дружби, зокрема, обміняються досвідом по боротьбі з тероризмом, проведуть товариські змагання з веслування і футбольний матч.

Міністр оборони Польщі Томаш Симоняк у липні зустрічався зі своїм китайським колегою Чан Ваньцюанем в Пекіні і потім сказав, що Китай є дуже важливим партнером у переговорах про безпеку в Азії і в Європі.

Польща також планує навчати китайських офіцерів у наступному році, а крім того держави розвивають торговельні зв'язки. Кораблі пробудуть у Польщі до неділі.

Для китайських кораблів зупинка у Польщі стала шостим пунктом призначення у їхній навколосвітній подорожі. Раніше кораблі також заходили в Судан, Єгипет, Данію, Фінляндію і Швецю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Небезпечна Нормандія: хто та як тиснув на Єрмака під час зустрічі у Парижі

Формула "3+1", за якою Франція та Німеччина були на боці України, дала тріщину. Щоб уникнути найгіршого сценарію, Київ мусить діяти на упередження.

Павло Клімкін: Бліцкриг на всю Україну неможливий, але щодо Києва у Кремлі є сценарій

"Для Зеленського проблема номер один – це не постачання зброї. Головна мегазадача – це реальна експансія німецького бізнесу в Україну".

Більше підтримки для України: чого чекають від своїх урядів громадяни європейських країн

Чи готові західні лідери посилити дипломатію не самими лише санкціями, а й військовою підтримкою в разі найгіршого сценарію?