Президент Франції хоче запровадити надзвичайний стан на три місяці

Понеділок, 16 листопада 2015, 10:57

Президент Франції Франсуа Олланд хоче на три місяці подовжити надзвичайний стан у країні, що був запроваджений у відповідь на терористичні атаки 13 листопада у Парижі.

Про це повідомляє Le Figaro.

За французьким законодавством, президент може оголосити надзвичайний стан лише на 12 днів, для його подовження парламент повинен прийняти відповідний закон.

За даними видання, проект закону буде представлений в середу на засіданні ради міністрів Франції.

Під час зустрічі з парламентаріями, Олланд заявив, що попросить комісії закони обох палат парламенту змінити закон 1955 року, який регулює надзвичайний стан, щоб пристосуватися до ситуації після терактів.

Востаннє надзвичайний стан запроваджували у Франції 2005 року, щоб вгамувати заворушення у передмістях Парижа та інших великих міст.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр Франції Мануель Вальс заявив, що терористичне угрупування "Ісламська держава" готує нові теракти в європейських країнах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антизахідна Грузія: як офіційний Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.

Повернення до Міжмор’я: як оновлена польська концепція може допомогти Україні

Україна потребує допомоги, щоб набуття членства у ЄС було максимально плавним та ефективним. Допомогти у цьому може колишня геополітична концепція Міжмор’я.

Секрети у шафі Трампа. За що ФБР переслідує експрезидента США та що йому загрожує

Першим про обшуки розповів сам Дональд Трамп, звинувативши владу в політичних переслідуваннях. Але у ФБР пояснили, що ситуація справді серйозна...