Президент Франції хоче запровадити надзвичайний стан на три місяці

Понеділок, 16 листопада 2015, 10:57

Президент Франції Франсуа Олланд хоче на три місяці подовжити надзвичайний стан у країні, що був запроваджений у відповідь на терористичні атаки 13 листопада у Парижі.

Про це повідомляє Le Figaro.

За французьким законодавством, президент може оголосити надзвичайний стан лише на 12 днів, для його подовження парламент повинен прийняти відповідний закон.

За даними видання, проект закону буде представлений в середу на засіданні ради міністрів Франції.

Під час зустрічі з парламентаріями, Олланд заявив, що попросить комісії закони обох палат парламенту змінити закон 1955 року, який регулює надзвичайний стан, щоб пристосуватися до ситуації після терактів.

Востаннє надзвичайний стан запроваджували у Франції 2005 року, щоб вгамувати заворушення у передмістях Парижа та інших великих міст.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр Франції Мануель Вальс заявив, що терористичне угрупування "Ісламська держава" готує нові теракти в європейських країнах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Паспорти для діаспори та ворогів Путіна: що змінює Зеленський у правилах громадянства

Ті, хто вирішить мати кілька громадянств, стикнуться із забороною працювати у держструктурах, бути долученими до політичної діяльності тощо...

Погрози РФ та кримський наступ України: як Київ та Москва билися на полях ОБСЄ

Атаки Кремля у Стокгольмі наштовхнулися на потужний фронт підтримки України демократичною спільнотою.

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.