Міграційна криза може зірвати бюджети деяких країн ЄС - голова Єврогрупи

Понеділок, 2 листопада 2015, 19:53

Європейська комісія повинна брати до уваги наслідки кризи біженців при оцінці бюджетів деяких країн-членів ЄС.

Про це заявив глава Єврогрупи Єрун Дійсселблум, повідомляє Reuters.

"Для деяких країн є ризик зірвати бюджет, вибитися з колії, і в цих окремих випадках ЄС повинен прийняти це до уваги", - сказав Дийсселблум.

Президент Єврогрупи також закликав активніше залучати членів ЄС, що не входять до єврозони, до процесу прийняття рішень.

"Я думаю, ми повинні провести відкриту дискусію щодо того, як ми можемо заспокоїти Велику Британію та інші країни без євро", - зазначив Дійсселблум.

Як повідомлялося, у жовтні, згідно з даними ООН, до Європи прибуло 218 394 людини, тоді як за весь минулий рік – 219 тис. Абсолютна більшість мігрантів висадилася в Греції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Контратака Земана: як проросійський президент занурює Чехію у політичну кризу

Хоча від парламентських виборів минуло більш ніж півтора місяця, новий уряд Чехії так і не зміг розпочати роботу. Ця пауза може тривати ще декілька місяців.

Добрива лише для себе: чи допоможе СОТ впоратися з новою світовою кризою

Найгірший сценарій, що загрожує світовій економіці, – ефект доміно. Це означає, що обмеження експорту добрив запровадять усі провідні виробники.

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?