ЄС додатково надасть Лівану 43 млн євро на потреби сирійських біженців

Понеділок, 2 листопада 2015, 14:52

Єврокомісія виділить додаткові 43 млн євро в якості гуманітарної допомоги для підтримки сирійських біженців і громад в Лівані, які їх приймають.

Про це заявив єврокомісар з питань гуманітарної допомоги та кризового управління Хрістос Стиліанідес, повідомляє сайт Єврокомісії.

"Ми повинні підтримати Ліван за те, щоб він приймає таку велику кількість сирійських біженців. ЄС проявляє солідарність як найбільший гуманітарний донор Сирії і ми зараз нарощуємо нашу допомогу найбільш нужденним верствам населення у цей критичний момент. Ліван і його народ заслуговує високої оцінки за прийом більше ніж 1,1 мільйона сирійських біженців. Сьогодні, сирійські біженці складають чверть населення Лівану", - сказав Стиліанідес.

Фінансування допоможе підготувати найбільш вразливих біженців до наближення зими. За його рахунок буде надано допомогу у відновленні житла, опалення, а також медична підтримка для найбільш вразливих сімей біженців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Наближення до Шенгену: що дасть Україні спільний з Польщею контроль за кордоном

Україна може отримати шанс скоротити черги на кордоні з усіма своїми сусідами-членами Шенгену і стати на крок ближчою до безбар’єрної Європи.

Ірландський глухий кут: як Борис Джонсон створив проблему для Британії та ЄС

Британці практично йдуть на свідому погрозу порушити міжнародне право заради уникнення конфлікту в Північній Ірландії.

4 кроки до покарання воєнних злочинців: як має діяти Україна

Чи зможуть українські органи правосуддя довести задокументовані воєнні злочини до судових вироків і покарань?