Повітряні удари в Сирії триватимуть до покарання винних у теракті А321 - Путін

Понеділок, 23 листопада 2015, 19:39

Російські повітряні удари в Сирії будуть тривати стільки часу, скільки буде потрібно, щоб покарати винних у підриві російського авіалайнера над Єгиптом.

Про це заявив президент РФ Володимир Путін в Тегерані, повідомляє РИА Новости.

Путін заявив, що Росія буде використовувати повітряний простір над Каспієм для боротьби з "Ісламським державою" до тих пір, поки не будуть покарані винні в терактах.

"Що стосується заклопотаності наших друзів в регіоні з приводу використання повітряного простору над Каспійським морем - нам казахстанські друзі поки нічого не говорили, але ми будемо мати це на увазі. Ми розуміємо, що деякі незручності створюються, але ми з вами знаємо, що всі зусилля, які робить РФ по боротьбі з тероризмом, вони лягають тягарем, насамперед РФ ", - сказав Путін.

"Тому, якщо якісь незручності створюються, то їх, звичайно, треба мінімізувати... Але маючи трагічний досвід, пов'язаний з нашим літаком, ми будемо робити це до тих пір, поки вважатимемо за потрібне, для того, щоб покарати винних", - додав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Країна без олігархів: як Польщі вдалося уникнути союзу великого бізнесу та влади

Особливості польської приватизації не дозволили з'явитися потужним олігархам, як це було у сусідніх країнах. Як це вдалося і чи не має цей шлях своїх недоліків?

CBAM по експорту: що таке "вуглецевий податок" ЄС та чим він загрожує Україні

Кліматичні ініціативи Євросоюзу вдарять по найболючішому: торгівлі між Україною та ЄС. Що в такій ситуації варто робити Києву?

Меркель не лише з Путіним: де канцлерка опиралася диктаторам, а де йшла на поступки

Якими були взаємини Ангели Меркель з диктаторами сучасності? ЄвроПравда публікує у скороченому вигляді один з розділів нової біографії канцлерки.