Поблизу Парижа знайшли пояс шахіда, начинений вибухівкою

Вівторок, 24 листопада 2015, 08:16

На звалищі у місті Монруж, південному передмісті Парижа, було знайдено пояс шахіда, начинений вибухівкою і подібний до тих, що використовувалися під час терактів 13 листопада.

Про це повідомляє видання Le Figaro.

Зокрема, за словами поліції, в поясі знайшли ті ж самі вибухові хімічні речовини, що використовувалися під час терактів у Парижі.

Крім того, як пише AFP, у поясі був відсутній детонатор.

Як розповіли джерела, близькі до розслідування, дані з телефону головного підозрюваного Салаха Абдеслама, який перебуває в розшуку, показують, що він у ніч терактів був у районі, де знайшли пояс.

Салаха Абдеслама підозрюють у тому, що він виконував у терактах щонайменше логістичну роль. За словами адвоката одного зі звинувачуваних у допомозі Абдесламу, головний підозрюваний "був готовий підірвати себе". Однак він з якихось причин вирішив відмовитись від місії.

Як відомо, брат Абдеслама, Ібрагім Абдеслам підірвав себе в кафе поблизу Площі Нації, а сам він утік. Автомобіль Салаха Абдеслама був знайдений на північ від Монмартру наступного дня після терактів.

Наразі його розшукують правоохоронні органи Франції та Бельгії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Контратака Земана: як проросійський президент занурює Чехію у політичну кризу

Хоча від парламентських виборів минуло більш ніж півтора місяця, новий уряд Чехії так і не зміг розпочати роботу. Ця пауза може тривати ще декілька місяців.

Добрива лише для себе: чи допоможе СОТ впоратися з новою світовою кризою

Найгірший сценарій, що загрожує світовій економіці, – ефект доміно. Це означає, що обмеження експорту добрив запровадять усі провідні виробники.

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?