У Греції за рік затримали 50 українців за звинуваченням у перевезенні нелегалів

П'ятниця, 27 листопада 2015, 18:16

З початку року приблизно 50 громадян України були затримані в Греції за звинуваченням у перевезенні нелегальних мігрантів.

Про це сказав посол України в Греції Володимир Шкуров в інтерв’ю "Європейській правді".

"Дуже неприємна ситуація, адже українські моряки мають дуже високу кваліфікацію, але часто не мають можливості нормально працювати. Саме тому трапляються ситуації, коли вони беруть участь у перевезені нелегальних мігрантів, а це – кримінальне правопорушення", - сказав Шкуров.

За словами посла, у Греції дуже серйозне ставлення по подібних порушень, і якщо справа доходить до суду, то дають великі тюремні терміни.

"Зазвичай – десять років, а максимальний термін ув’язнення за перевезення мігрантів – 25 років. Зараз для нашого консульства це одне з головних завдань – супровід цих справ", - додав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Контратака Земана: як проросійський президент занурює Чехію у політичну кризу

Хоча від парламентських виборів минуло більш ніж півтора місяця, новий уряд Чехії так і не зміг розпочати роботу. Ця пауза може тривати ще декілька місяців.

Добрива лише для себе: чи допоможе СОТ впоратися з новою світовою кризою

Найгірший сценарій, що загрожує світовій економіці, – ефект доміно. Це означає, що обмеження експорту добрив запровадять усі провідні виробники.

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?