Австрія заявляє про різке зменшення числа біженців на кордоні з Словенією

П'ятниця, 27 листопада 2015, 19:17

Австрійська поліція заявляє про різке падіння числа біженців, які перетинають кордон країни за маршрутом, що починається в Греції і перетинає західно-балканські країни.

Про це повідомляє Associated Press.

Раніше тисячі мігрантів щодня перетинали австрійський кордон зі Словенії. Але поліцейські кажуть, що за останні два дні в двох основних прикордонних переходах потік мігрантів припинився.

Поїзди і автобуси продовжують привозити мігрантів до Австрії, але їхня кількість зменшується. Представник поліції розповів, що всього 900 людей приїхали на автобусі і поїзді в п'ятницю вдень.

У поліції говорять, що зниження числа мігрантів може бути пов'язано з настанням холодів і тим фактом, що деякі Балканські країни пропускають людей тільки вибірково.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.