Німецька розвідка: афганці створили мережу із перевезення біженців до ЄС

Вівторок, 3 листопада 2015, 13:35

Вихідці з Афганістану створили мережу для перевезення нелегальних мігрантів до Європи, і можна очікувати, що кількість біженців з Афганістану найближчим часом зросте.

Такі дані німецькому уряду надала Федеральна розвідувальна служба, повідомляє Frankfurter Allgemeine Zeitung.

"В Афганістані виникла дуже професійна структура контрабандистів, чия мережа поширюється по всій Туреччині і далі на Грецію, Італію та Францію", - сказав глава німецької розвідки Герхард Шиндлер.

За його словами, контрабандистам грає на руку погіршення безпеки та економічної ситуації в Афганістані, і все більше людей хочуть залишити країну. Таким чином, можна очікувати збільшення числа афганських біженців в Європі.

Німецький уряд попереджає, що багато афганських біженців у Німеччині не отримають право на притулок. За словами джерел у німецькому уряді, як правило, до Німеччини приїздять афганські представники середнього класу, які в своїй країні живуть у відносній безпеці і достатку.

Бідні люди з районів, де найчастіше відбуваються зіткнення між урядовими військами і рухом Талібан, не мають достатньо грошей, щоб заплатити контрабандистам для подорожі в Європу.

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ Німеччини Томас де Мезьєр закликав біженців з Афганістану залишатися вдома.

У сусідній Австрії уряд запропонував законопроект, що стримуватиме афганських мігрантів, які приїжджають до країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кандидатські "бонуси": що дає Україні наближення до членства у ЄС

Україна як кандидат у члени ЄС перші кілька років отримуватиме сотні мільйонів євро на рік. Але одночасно – й уважний контроль над використанням цих грошей.

"Євроінтеграція" Верховної ради: що має змінитися у парламенті через статус кандидата в ЄС

Щоб успішно виконати "домашнє завдання" з євроінтеграції, Україні необхідна й реформа роботи Верховної ради. Що потрібно зробити та що це змінить?

НАТО на кіберзахисті: як Альянс допомагає Україні вберегтися від хакерських атак РФ

Однією з найпотужніших стала хакерська атака на українські урядові сайти, що відбулася напередодні російського вторгнення – у січні 2022 року.