Винищувачі НАТО здійснять низькі польоти над Естонією

Понеділок, 30 листопада 2015, 11:47

Винищувачі ВПС Німеччини Eurofighter, що входять до місії повітряної поліції НАТО, цього тижня здійснять низькі польоти над Естонією.

Про це повідомляє видання Postimees.

Польоти відбуватимуться у повітряному просторі Ризької затоки, півдня Пярнумаа, Вільяндімаа, Центральної і Східної Естонії. Низькі польоти проходять на висоті не менше 152 метрів (500 футів), переважно далеко від населених пунктів.

Країни НАТО виділяють певні частини свого повітряного простору на проведення навчань і маневрів військово-повітряних сил, в тому числі низьких польотів. Точно так само і Балтійські країни надають регіони свого повітряного простору для проведення таких польотів.

ВПС Німеччини змінили ВПС Великої Британії в місії ППО країн Балтії 25 серпня. На авіабазі Шяуляй в Литві зараз дислокується авіазагін ВПС Угорщини, що включає шведські винищувачі Saab JAS 39 Gripen.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Паспорти для діаспори та ворогів Путіна: що змінює Зеленський у правилах громадянства

Ті, хто вирішить мати кілька громадянств, стикнуться із забороною працювати у держструктурах, бути долученими до політичної діяльності тощо...

Погрози РФ та кримський наступ України: як Київ та Москва билися на полях ОБСЄ

Атаки Кремля у Стокгольмі наштовхнулися на потужний фронт підтримки України демократичною спільнотою.

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.