РФ у Сирії знищила пекарню, що забезпечувала хлібом 45 тис. переселенців

Понеділок, 30 листопада 2015, 17:30

Внаслідок авіаударів РФ в сирійській провінції Ідліб було знищено засновану турецькою гуманітарною організацію пекарню, яка забезпечувала хлібом 45 тис. переселенців.

Про це повідомляє Al Jazeera з посиланням на Humanitarian Relief Foundation.

В організації стверджують, що пекарня була створена 16 місяців тому і була знищена під час одного з авіанальотів. Вона забезпечувала хлібом майже 45 тис. внутрішньо переміщених сирійців.

"Вони повністю знищили нашу пекарню, а також млин, що знаходився в будівлі. Ця пекарня була дуже важлива, бо пекла хліб для переселенців", - сказав Мустафа Озбек з Humanitarian Relief Foundation.

"Місцеві кажуть, що удари були здійснені російськими винищувачами і що росіяни здійснювали нальоти в цих місцях протягом останніх кількох днів", - розповів Озбек.

За його словами, чотири російські літаки скинули 20 ракет. Озбек зазначив, що це вперше були атаковані будівлі, які забезпечують переселенців їжею.

Нагадаємо, раніше Humanitarian Relief Foundation заявила про знищення свого гуманітарного конвою російськими літаками в Сирії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Паспорти для діаспори та ворогів Путіна: що змінює Зеленський у правилах громадянства

Ті, хто вирішить мати кілька громадянств, стикнуться із забороною працювати у держструктурах, бути долученими до політичної діяльності тощо...

Погрози РФ та кримський наступ України: як Київ та Москва билися на полях ОБСЄ

Атаки Кремля у Стокгольмі наштовхнулися на потужний фронт підтримки України демократичною спільнотою.

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.