Звинувачений у корупції прем’єр Румунії подав у відставку

Середа, 4 листопада 2015, 10:58

Прем’єр-міністр Румунії Віктор Понта, якого звинувачують у корупції, подав у відставку після протестів у Бухаресті.

Про це повідомляє Romania TV.

"Я складаю свій депутатський мандат і йду з посади прем’єр-міністра і роблю це через опір моїх політичних опонентів. Але я нікого не вбивав. Страждання і горе виправдовують людей, але вони не повинні стати частиною політичної гри. Агресія – це та ціна, яку не можна допустити.

Складання мого мандату має задовольнити очікування протестувальників і зможе повернути всіх до першопричин негараздів у Румунії", - заявив Понта.

За його словами, в умовах безладу важко працювати над "позитивними проектами".

В той же час Понта виконуватиме свої обов’язки глави уряду, доки не знайдеться його наступник.

Як повідомлялося, в ніч на середу в Румунії відбулися акції протесту з вимогою відставки глави уряду і інших урядовців. В акціях взяли участь до 30 тис. людей.

Початково мітингарі вимагали відставки урядовця, який видав дозвіл на роботу клубу, де в ніч на субботу сталася пожежа, що забрала життя 32 людей.

Щодо Віктора Понти висунуті офіційні звинувачення в корупції. Президент Румунії неодноразово закликав його піти у відставку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Війна за санкції: як питання "Північного потоку-2" розкололо Конгрес США

Республіканці блокують ухвалення оборонного бюджету США, вимагаючи включити в нього нові санкції проти "Північного потоку-2".

Відповідь Лукашенку: як Україна має реагувати на "кримські" погрози диктатора

Лукашенко знає: зраджувати його особисто у разі, якщо він виконає не все обіцяне, Путін не буде. Зрештою, місця в Росії багато, і не лише в Ростові.

Країна без олігархів: як Польщі вдалося уникнути союзу великого бізнесу та влади

Особливості польської приватизації не дозволили з'явитися потужним олігархам, як це було у сусідніх країнах. Як це вдалося і чи не має цей шлях своїх недоліків?