Греція не домовилась із кредиторами, транш у 2 млрд євро заблокований

Понеділок, 9 листопада 2015, 12:21

Уряд Греції та кредитори не подолали розбіжності з питань проведення реформ, а тому Єврогрупа 9 листопада навряд чи розблокує черговий транш допомоги у 2 млрд євро.

Про це повідомляє EUobserver.

Обидві сторони досі розходяться з питань викупу та погашення податкової заборгованості фізичними особами.

Кредитори Греції - Євросоюз, Європейський Центральний банк, Європейський стабілізаційний фонд і Міжнародний валютний фонд - хочуть знизити рівень захисту, згідно з яким власники, які не сплачують свої іпотечні кредити, можуть позбутися свого майна.

Вони також хочуть посилити схему розстрочки для погашення заборгованості перед державою. За нинішньою схемою, греки зможуть погасити свої борги державі у 100 окремих платежів.

Кредитори вимагати, щоб той, хто пропускає платіж, був виключений зі схеми, в той час як уряд Греції хоче надання 25-денного пільгового періоду.

Виплата траншу вже на 3 тижні відстає від графіка і буде затримувати інші процеси у Греції, такі як рекапіталізація банків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Добрива лише для себе: чи допоможе СОТ впоратися з новою світовою кризою

Найгірший сценарій, що загрожує світовій економіці, – ефект доміно. Це означає, що обмеження експорту добрив запровадять усі провідні виробники.

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.