У Німеччині різко зросла кількість злочинів проти біженців

Вівторок, 15 грудня 2015, 16:29

У Німеччині протягом 2015 року різко зросла кількість злочинів проти біженців.

Про це пише Deutsche Welle.

Так, за інформацією поліції, яку вона надала у відповідь на запит лідера партії зелених Німеччини, протягом року кількість нападів на притулки для біженців (у різній формі – ред.) зросла до 800.

"До 7 грудня, слідчими зареєстровано понад 800 випадків нападів у різній формі, що в приблизно в чотири рази більше, ніж у 2014 році", – йдеться у повідомленні.

Так, повідомляється, що в поточному році до середини листопада загальна кількість правопорушень проти біженців становить 3625 випадків, що майже вдвічі більше ніж у минулому, 2014 році.

Правопорушення, пов’язані з біженцями – це в основному образливі графіті, пошкодження майна чи заклики до насильства на ґрунті ксенофобії, проте "зростає кількість підпалів і тілесних ушкоджень", відзначають у поліції.

Раніше повідомлялося, що у німецькому місті Пірна (федеральна земля Саксонія) в ніч на понеділок невідомі закидали притулок для біженців "коктейлями Молотова".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.