У Німеччині майже вдвічі збільшилась кількість депортованих біженців

Понеділок, 21 грудня 2015, 13:28

У Німеччині відзначають різке збільшення кількості біженців, яких депортують з країни. У деяких федеральних землях кількість депортацій зросла втричі.

Більше за всіх біженців депортує федеральна земля Баварії, пише Spiegel.  

Повідомляється про те, що за інформацією німецького МВС, від початку року до кінця листопада по всій країні зафіксовано 18 363 випадки депортацій. При цьому протягом всього минулого року з країин депортували 10 884 осіб.

Кількість депортованих з Баварії зросла втричі. У цьому році тут у наданні притулку відмовили 3643 особам, в той час, як протягом минулого, 2014 року було зареєстровано 1007 відмов.

Таке ж зростання відзначено і у Гессені – 2306 відмов проти 829 у минулому році. У Баден-Вюртемберзі кількість відмов збільшилась у два рази, від 1080 у 2014 році, до 2140 за 11 місяців 2015 року.

Втім, в інших федеральних землях кількість відмов збільшується не так різко як у лідерів за цим показником, відзначає видання.  

Раніше повідомлялося, що німецькі депутати вимагають індивідуальної перевірки кожного сирійського біженця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Антикризова команда Джонсона: що стоїть за кадровими змінами у британському уряді

Британські консерватори втрачають підтримку – рейтинги навіть фіксують їхнє відставання від лейбористів. Чи вдасться Борису Джонсону переломити ситуацію?

"Україна показала прогрес у реформах, проте часто він був швидше формальний"

Пол Томсен: "Нинішнє відновлення від пандемії буде набагато швидшим, ніж очікувалося. Проте заходи з виходу з кризи створюють нові проблеми та підсилюють нерівність".

Гра на поглиблення кризи: куди заведе Румунію конфлікт усередині коаліції

Румунії загрожують дострокові вибори, наслідком яких може стати сповзання країни у зону нестабільності.