Група "Anonymous" взяла відповідальність за хакерські атаки в Туреччині

Середа, 23 грудня 2015, 14:14

Хакери групи "Anonymous" взяли на себе відповідальність за нещодавні хакерські атаки в Туреччині.

Про це повідомляє Today's Zaman з посиланням на заяву групи.

Як йдеться у відео Anonymous, причиною атак є те, що, на їх думку, керівництво Туреччини підтримує терористичне угрупування "Ісламська держава".

"Ми не будемо приймати те, що Ердоган, лідер Туреччини, і надалі допомагатиме ІДІЛ", - йдеться в заяві.

Anonymous також попередили турецький уряд, що якщо Туреччина не припинить "пособництво" ІДІЛ,  атаки триватимуть і будуть спрямовані на сайти аеропортів, банків, урядові і військові сервери.

"Ми знищимо вашу банківську інфраструктуру. Зупинит це безумство зараз Туреччина. Ваша доля у ваших власних руках", - наголошується в заяві хакерської групи.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що кілька турецьких сайтів протягом чотирьох днів опинились під потужними кібератаками у здійсненні яких підозрюють російських хакерів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Почути Донбас: чого вимагає Україна на процесі в ЄСПЛ щодо злочинів Кремля

Ми прагнемо притягнути до відповідальності РФ за масові порушення прав людини на сході України та зупинити ці порушення...

"Можливість зупинити Північний потік-2 ще існує"

Світлана Заліщук: "Ціни на газ у Європі вже не впадуть до рівня минулого року... Ми війну точно не програли. А у битвах були і перемоги, і поразки".

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.