Туреччина відкинула "радянську пропаганду" Росії

Четвер, 3 грудня 2015, 11:36

Прем'єр-міністр Туреччини Ахмет Давутоглу відкинув всі звинувачення Росії щодо причетності його країни до торгівлі нафтою з терористами ІДІЛ.

Очільник турецького уряду назвав всі звинувачення Росії на цю тему "радянською пропагандою" і в чергове заявив, що його країна робить все можливе для захисту своїх кордонів від терористів, передає Reuters.

"У період "холодної війни" була "радянська пропагандистська машина … яка раптом знову підняла свою голову. Ніхто не надає ніякого значення брехням  радянської пропагандистської машини", - сказав він на прес-конференції перед від'їздом з офіційним візитом до Азербайджану.

Давутоглу також послався на те, що США також відкинули всі російські звинувачення і довели, що російські "докази" сфальшовані.

Нагадаємо, вчора російське міністерство оборони надало "фото і відео докази" того, що Туреччина закуповує нафту у бойовиків "Ісламської держави".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

4 кроки до покарання воєнних злочинців: як має діяти Україна

Чи зможуть українські органи правосуддя довести задокументовані воєнні злочини до судових вироків і покарань?

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.