Порошенко підписав два безвізових закони

Середа, 9 грудня 2015, 14:25

Президент України Петро Порошенко в середу підписав два закони, які Україна повинна була прийняти в рамках виконання Плану дій з візової лібералізації.

Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті адміністрації президента.

Зокрема мова йде про Закон про Нацагентство з питань розшуку активів, одержаних від корупційних та інших злочинів (#3040), а також зміни до КПК щодо арешту на майно з метою усунення корупційних ризиків (#2540a), які входили до "антикорупційного пакету".

Варто зауважити, що наразі невідомо, чи отримали ці закони експертний висновок Єврокомісії.

Адже, як повідомлялося, під час ухвалення "антикорупційного пакету" в частині законів норми, запропоновані ЄС, були суттєво змінені.

Нагадаємо, раніше ЗМІ з посиланням на джерела в Брюсселі повідомляли, що Україна на 97% виконала вимоги ЄС, необхідні для скасування віз, і звіт Єврокомісії буде позитивним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

Заблокований шлях до ЄС: чому не вдалося зрушити інтеграцію Балкан та як це вплине на Україну

ЄС не вдалося розблокувати процес вступу західнобалканських країн, які багато років чекають на членство. Це не заблокує надання кандидатського статусу Україні, але в перспективі може стати для нас проблемою.